Wspierają nas eksperci

Potrzeby naszych klientów są bardzo zróżnicowane ale zawsze wymagają profesjonalnego wsparcia. W naszym otoczeniu znajduje się wielu sprawdzonych specjalistów i ekspertów, z wieloletnią praktyką zawodową popartą sukcesami.

Obsługa agencyjna, menadżerska i prawna

Własny team copyrighter’ów, grafików i specjalistów ds. mediów to podstawa zapewniająca kompleksowość obsługi Twojego projektu. Podczas prowadzenia działań dla Ciebie może pojawić się potrzeba konsultacji doświadczonych menadżerów lub prawników specjalizujących się tak w prawie gospodarczym jak i prawie autorskim. Twoje interesy będą zawsze najlepiej możliwie zabezpieczone. Oczywiście to ty decydujesz, kiedy z takich usług będziemy korzystać.

Coaching

Przyspieszanie rozwoju osobistego i rozwoju zawodowego, poprawienie efektywności działania, podniesienie kompetencji oraz poszerzenie świadomości działań – to wszystko może Ci ułatwić obecność osobistego coacha. Nie bagatelizuj korzyści, jakie płyną z obecności eksperta stojącego zawsze po twojej stronie.

Crisis management

Zarządzanie kryzysowe to element każdej dobrze zaprojektowanej strategii marketingowej, a więc również Personal Branding nie powinien bez niego istnieć. Na Twojej drodze do tworzenia własnej marki mogą całkiem szybko pojawić się sytuacje, które da się określić mianem kryzysu. Zarządzanie kryzysowe to pakiet działań, którego celem jest panowanie na ryzykiem a może nawet przekształcenie zaistniałej sytuacji w korzyść.

Wystąpienia publiczne

Praktyka prowadzenia konferencji, udzielania wywiadów mediom, wystąpień przed dużą grupą odbiorców. Pomożemy Ci zachować pewność siebie i komfort wypowiedzi i występowania w każdej sytuacji, przed każdą publicznością. Bez znaczenia, czy wykorzystasz to w rozmowie z pracownikami, zarządem czy mediami. Ta wiedza po prostu się przydaje.

Poczytaj o tworzeniu marki osobistej

Zapraszamy do lektury kilku naszych tekstów.
Z pewnością mogą być one inspiracją dla zainteresowanych tematyką personal brandingu, czyli budowania marki osobistej.